Strona główna » Społeczność » WK Przewodnik » 100/60. Setką na sześćdziesiątkę. Felietony [Książka tygodnia]
A A A
Drukuj

100/60. Setką na sześćdziesiątkę. Felietony [Książka tygodnia]

23.11.17

Polecamy Państwa uwadze publikację "100/60. Setką na sześćdziesiątkę. Felietony ". Wszystkie one wyszły spod pióra/z klawiatury Andrzeja Kidyby - profesora zwyczajnego doktora habilitowanego nauk prawnych, kierownika Katedry Prawa Gospodarczego i Handlowego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, specjalisty w zakresie prawa handlowego, gospodarczego i cywilnego. Autora, współautora oraz redaktora ponad 300 publikacji, w tym kilkudziesięciu książek i opracowań naukowych, artykułów publikowanych w Polsce i za granicą; arbitra w licznych międzynarodowych i krajowych postępowaniach arbitrażowych.

articleImage: 100/60. Setką na sześćdziesiątkę. Felietony [Książka tygodnia] Książki wydane nakładem Wolters Kluwer Polska

Tytułowa setka odpowiada za liczbę felietonów w zbiorze. Powstawały one w latach 2002-2017 (z sześcioletnią przerwą). Ostatni z 49 artykułów z pierwszej serii ukazał się w połowie września 2006 roku. Wszystkie one dotyczyły wówczas głównie przedsiębiorczości, z niewielkimi tylko elementami prawa. Pierwszy z serii drugiej natomiast trafił do czytelników w połowie października 2012 roku. W nowych felietonach proporcje się odwróciły. Poświęcono je przede wszystkim prawu, a problematyka przedsiębiorczości stanowiła jedynie uzupełnienie. Natomiast tytułowa sześćdziesiątka dotyczy wieku autora.

Dobry felieton powinien mieć dobry tytuł. Zatem na koniec zamiast dodatkowych informacji o treści skupimy się na kilku ciekawych tytułach, które mogą zainteresować i przyciągnąć czytelnika. Królowa częściowo naga. Burak w Nowym Jorku. 1000 kotletów. Noktowizor, hipermarket i krokodyl. Autobus z napisem "koniec". Sztuka nalewania z pustego. Czy płeć piękna zaprowadzi nas do raju. Jeszcze prawo czy już gimnastyka. Czy ogon powinien kręcić psem. Ile kosztuje miotła. Pierwsze uderzenie w PSA.

Uprzedzając pytania od obrońców zwierząt - nie chodzi o tego PSA. Ale jeżeli ktoś dokładnie wie o jakiego - prosimy wypowiedzieć się w komentarzu.

 

Jacek Górski 23.11.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Zespół księgarni Profinfo
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
Polecamy:
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE