Strona główna » O firmie » Press » "100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce" - konferencja Urzędu Patentowego RP
A A A
Drukuj

"100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce" - konferencja Urzędu Patentowego RP

25.04.18

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w konferencji organizowanej z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej "100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce", która odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie ul. Jasna 5, Sala Kameralna, początek obrad o godz 9.00.

articleImage: Źródło: www.uprp.pl

Konferencja "100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce" będzie poświęcona zarówno historycznym aspektom własności przemysłowej w naszym kraju, jak i perspektywom rozwoju systemu ochrony dóbr niematerialnych w najbliższych latach.

Wydarzenie to będzie stanowić także doskonałą okazję do promocji współczesnych polskich osiągnięć w wielu obszarach życia społecznego, w tym szczególnie w dziedzinie techniki oraz wzornictwa przemysłowego. Udział zarówno przedstawicieli sektora nauki, jak i przedsiębiorców pozwoli na wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie różnorodnych aspektów systemu ochrony własności przemysłowej, w tym także sformułowania uwag de lege ferenda dotyczących funkcjonowania i rozwoju tego systemu dla wszystkich przedmiotów własności przemysłowej.

Wydarzenie to wpisuje się w program jubileuszu 100-lecia ustanowienia Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej i systemu ochrony własności przemysłowej na ziemiach polskich. Wszystkie inicjatywy realizowane przez Urząd w ramach obchodów jubileuszowych zostały objęte patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Program konferencji (.pdf)

25.04.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: zewnętrzne
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE