Strona główna » Społeczność » WK Przewodnik » 20 tysięcy kciuków w górę
A A A
Drukuj

20 tysięcy kciuków w górę

06.10.17

Nasza społeczność profesjonalistów z branży HR, specjalistów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych liczy już ponad 20 tysięcy osób.

articleImage: 20 tysięcy kciuków w górę fot. Thinkstock

HR w kadrze to jedna z największych i najszybciej rozwijających się społeczności profesjonalnych na Facebooku. Fanpage znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/pg/HRwkadrze/. Aktualnie liczy już ponad 20 tysięcy fanów. Ponad 19 tysięcy osób obserwuje stronę.

Na profilu udostępniamy przede wszystkim wiedzę z serwisu internetowego www.kadry.ABC.com.pl. Jesteśmy sprawdzonym źródłem wiedzy na temat nieustannie zmieniających się ostatnio przepisów i najnowszych rozwiązań wspierających działy HR, działy kadr oraz specjalistów z zakresy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Na platformie HR w kadrze spotykają się, zbierają najnowsze informacje i wymieniają się opiniami wykwalifikowani specjaliści, dyrektorzy, menedżerowie, konsultanci i doradcy.

Naszą społeczność informujemy również o ważnych branżowych spotkaniach, konferencjach, szkoleniach i debatach, a także o najnowszych publikacjach książkowych i elektronicznych, dzięki którym łatwiej i skuteczniej mogą wykonywać swoje zawodowe obowiązki.

Wszystkich specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi, rekruterów i ekspertów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych zachęcamy do przyłączenia się do naszej społeczności na https://www.facebook.com/pg/HRwkadrze/.

Marta Barlak 06.10.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wewnętrzne
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy