Strona główna » O firmie » Press » 25 lat czasopisma Dyrektor Szkoły
A A A
Drukuj

25 lat czasopisma Dyrektor Szkoły

04.11.19

Rok 2019 jest wyjątkowy dla czasopisma „Dyrektor Szkoły” - doczekało się ono kolejnego jubileuszu.

articleImage: 25 lat czasopisma Dyrektor Szkoły Źródło: wewnętrzne.

Już przez 25 lat docieramy do rąk Czytelników. Czasopismo od początku było otwarte na świat. Do współpracy zapraszano polskich i zagranicznych autorów. Opisywano przykłady ciekawych rozwiązań edukacyjnych stosowanych w różnych krajach.

Rozważania nad rozwojem szkoły jako organizacji przedstawiano zarówno w kontekście wdrażanych zmian systemowych, jak i najnowszej wiedzy z zakresu zarządzania, pedagogiki i pedeutologii. Publikowano artykuły o szerokim spektrum tematycznym – Czytelnicy mogli tu znaleźć m.in. informacje dotyczące kwestii politycznych, społecznych, wywiady z przedstawicielami władz, autorytetami pedagogicznymi, praktyczne materiały pomagające w codziennej pracy, informacje o najważniejszych zmianach prawnych i ich przełożenie na realia szkolne. To wszystko sprawiło, że nasz miesięcznik szybko stał się nieodłącznym towarzyszem codziennych dyrektorskich zmagań.

„Dyrektora Szkoły” czytali i nadal czytają wszyscy, dla których ważne jest stałe doskonalenie kompetencji, chcą być na bieżąco ze zmianami prawnymi i najważniejszymi zagadnieniami związanymi z polityką edukacyjną oraz poszukują inspiracji i pomysłów, a także praktycznych porad.

Zachęcamy do lektury czasopisma „ Dyrektor Szkoły” i pozostania z nami przez kolejne ćwierćwiecze. 

 

Jacek Górski 04.11.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Dyrektor Szkoły
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE