Strona główna » O firmie » Press » Compliance Coaching Day – Wolters Kluwer patronem wydarzenia
A A A
Drukuj

Compliance Coaching Day – Wolters Kluwer patronem wydarzenia

05.09.19

Whistleblowing, czyli sygnalizowanie nieprawidłowości, będzie tematem Compliance Coaching Day. Patronem medialnym konferencji, która odbędzie się 14 października w Warszawie, jest Wolters Kluwer Polska.

articleImage: Compliance Coaching Day – Wolters Kluwer patronem wydarzenia Źródło: wewnętrzne.

"Sygnaliści i ich ochrona zgodnie z nową dyrektywę UE - wymagania, wyzwania i praktyczne wskazówki w ujęciu ponadsektorowym" - tak brzmi pełna nazwa kolejnej edycji Compliance Coaching Day. Głównym celem konferencji jest omówienie nowej dyrektywy UE, która ma ujednolicić zasady ochrony sygnalistów.

Uczestnicy konferencji wysłuchają m.in. wykładów:
- "Znaczenie systemów informowania o nieprawidłowościach dla compliance, modele i standaryzacja ISO" (prof. Bartosz Makowicz, Viadrina Compliance Center)
- "Gnębieni, podziwiani i… zasługujący na ochronę. Polacy o sygnalistach. Raport z badania opinii publicznej" (Grzegorz Makowski i Marcin Waszak, Fundacja im. Stefana Batorego)
- "Quo vadis whistleblowingu w Polsce?" (dr Robert Lizak, Centralne Biuro Antykorupcyjne).

W drugiej części spotkania odbędzie się prezentacja założeń dyrektywy oraz debata na temat wyzwań, jakie powoduje jej wdrożenie.
Organizatorem Compliance Coaching Day jest Instytut Compliance - jedyna na polskim rynku jednostka oferująca szeroki wachlarz szkoleń z szeroko pojętego zarządzania zgodnością z prawem. 

05.09.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Serwis Pomocy
Zapisz się na newsletter
Polecamy:
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE