Strona główna » Społeczność » WK Przewodnik » Duża nowelizacja KPC 2019. Praktyczne opracowania
A A A
Drukuj

Duża nowelizacja KPC 2019. Praktyczne opracowania

16.09.19

Dokonano zmian w ponad 200 przepisach kodeksu postępowania cywilnego. Pierwsze zmiany już weszły w życie, a niebawem następne...

articleImage: Duża nowelizacja KPC 2019. Praktyczne opracowania Źródło: wewnętrzne.

Polecamy kompleksowe, dogłębne i praktyczne spojrzenie na nowy kształt postępowania cywilnego. Przygotuj się z Profinfo do zmian jakie wprowadza nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego.

https://www.profinfo.pl/kpc

Wśród zgromadzonych publikacji na szczególną uwagę zasługuje między innymi komentarz do zmian w KPC uwzględniający zarówno zmiany wprowadzane ustawą z 4 lipca 2019 r., jak i obowiązującą od 1 stycznia 2019 r. ustawę o komornikach sądowych. Opracowanie przygotowane przez grono 44 specjalistów z zakresu prawa procesowego z różnych ośrodków akademickich. Przeczytaj więcej o publikacji.

W przygotowaniu również "Kodeks postępowania cywilnego. Postępowanie procesowe. Komentarz 2019"Komentarz napisany przez praktyków i z myślą o praktykach w sposób kompleksowy omawia cywilne postępowanie procesowe. Zamów w księgarni profinfo.pl.

Polecamy również aktualne teksty ustaw 2019 po zmianach. Wszystkie zbiory znajdziesz w księgarni profinfo.pl.

Od ostatniego miesiąca bestsellerem księgarni jest zestawienie zmian przepisów zebranych w jedną wygodną i przejrzystą tabelę "KPC. Zestawienie zmian po nowelizacji 2019". Porównanie brzmienia przepisów Kodeksu postępowania cywilnego zamówisz w oficjalnej księgarni Wolters Kluwer.

16.09.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Zespół księgarni Profinfo
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE