Strona główna » Społeczność » WK Przewodnik » Dyplom z podziękowaniami dla Wolters Kluwer Polska od rektora Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu
A A A
Drukuj

Dyplom z podziękowaniami dla Wolters Kluwer Polska od rektora Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu

02.04.19

W stulecie UAM Wolters Kluwer Polska otrzymał podziękowania za owocną współpracę z uczelnią, w szczególności z wydziałem prawa i administracji, przyczynienie się do rozwoju badań i nowych form kształcenia oraz budowania krajowego i międzynarodowego prestiżu środowiska naukowego. Dyplom odebrał prezes firmy Wolters Kluwer Polska - Włodzimierz Albin.

articleImage: Dyplom z podziękowaniami dla Wolters Kluwer Polska od rektora Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu Źródło: wewnętrzne.

Sto lat temu powstała Wszechnica Piastowska, późniejszy Uniwersytet Poznański. Swoje początki wywodzą z niego czołowe poznańskie uczelnie: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy i Akademia Wychowania Fizycznego.

Honorowy dyplom został odebrany w miniony piątek czyli 29 marca podczas spotkania zorganizowanego w uniwersyteckim Collegium Iuridicum Novum.

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że wielu naukowców z UAM wydaje książki w Wolters Kluwer Polska. Są wśród nich m.in.: Paweł Wiliński, Piotr LissońMartyna Kusak, Marek Smolak, Krzysztof Drozdowicz, Michał Skąpski, Jakub Pokrzywniak, Tomasz Nieborak

Więcej na ten temat na Prawo.pl w sekcji Studenci

 

Jacek Górski 02.04.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Prawo.pl
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy