Strona główna » O firmie » Press » Dziesiąta jubileuszowa edycja konferencji "Rozwiązania HR"
A A A
Drukuj

Dziesiąta jubileuszowa edycja konferencji "Rozwiązania HR"

18.08.17

Zapraszamy dyrektorów, managerów oraz kierowników działów: HR, szkoleń, rozwoju, kadr i płac do udziału w atrakcyjnym wydarzeniu organizowanym przez Wolters Kluwer Polska SA, które odbędzie się w październiku br.

articleImage: Dziesiąta jubileuszowa edycja konferencji Zdjęcia dostarczone przez osoby zainteresowane lub zrobione prywatnie przez redakcję

Termin: 5 października 2017 r.
Miejsce: Hotel Marriott w Warszawie.

W ciągu 7 godzin będzie można poszerzyć swoją wiedzę praktyczną dotyczącą sześciu zaproponowanych tematów ogólnych (w tym m.in. "Jak stać się HR Business Partnerem i wzmocnić rolę działu HR" oraz "Selekcja kandydatów na najwyższym poziomie - Case Study"), a następnie wziąć udział w jednym z trzech paneli tematycznych ("HR Ewolucja/Rewolucja", "Social/Innowacyjność" i "Technologie HR"). Wśród zaplanowanych form prezentacji znajdą się m.in. klasyczne wystąpienia, krótkie warsztaty, interaktywne spotkania z ekspertami.

Podobnie jak w poprzednich latach, do współpracy zaproszone zostały firmy, które są parterami dla działów HR oraz oferują im przemyślane i innowacyjne rozwiązania. Znalazły się wśród nich m.in. - Cargotec Polska, Macrologic, MindLab, Oracle, Talent Bridge.

Partnerami merytorycznymi konferencji są: Serwis HR; Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych; Personel Plus i serwis kadry.abc.com.pl.

 

Jacek Górski 18.08.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE