Strona główna » Społeczność » WK Przewodnik » "Ilustrowane prawo autorskie" wyróżnione w konkursie na Najlepszą książkę akademicką
A A A
Drukuj

"Ilustrowane prawo autorskie" wyróżnione w konkursie na Najlepszą książkę akademicką

01.03.19

W piątek 1 marca 2019 roku podczas inauguracji Targów Książki w Poznaniu uroczyście ogłoszono wyniki konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

articleImage: Źródło: wewnętrzne.

Nagrody przyznano w dwóch kategoriach: na Najlepszą książkę akademicką i Najlepszą książkę popularnonaukową.

Opracowanie Wolters Kluwer Polska „Ilustrowane prawo autorskie" Ryszarda Markiewicza zdobyło jedno z trzech wyróżnień w kategorii "Najlepsza książka akademicka".

Publikacja ta jest przewodnikiem po współczesnym polskim i europejskim prawie autorskim. Nowatorskość tej książki polega na wykorzystaniu obszernego materiału ilustracyjnego, który ułatwia zrozumienie problemów prawa autorskiego oraz śledzenie rozumowań z orzeczeń sądowych. Nowym podejściem jest także wyodrębnienie tzw. zagadnień spornych – zamieszczanych obok części podstawowych. Dzięki temu książka jest przeznaczona zarówno dla studentów, wydawców, dziennikarzy, twórców reklam, producentów filmowych i telewizyjnych, jak i dla osób zawodowo zajmujących się prawem autorskim. 

 

01.03.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE