Strona główna » O firmie » Press » Konferencja "Restrukturyzacja Naprawcza – wyzwanie dla doradców", 21 czerwca 2017 r., Poznań
A A A
Drukuj

Konferencja "Restrukturyzacja Naprawcza – wyzwanie dla doradców", 21 czerwca 2017 r., Poznań

07.06.17

Wolters Kluwer Polska został jednym z patronów konferencji, która odbędzie się w ramach projektu "Akademia Restrukturyzacji".

articleImage: Konferencja Własne

Akademia Restrukturyzacji to wspólna inicjatywa firmy Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A. oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W związku z ideą propagowania wiedzy na temat ustawy Prawo restrukturyzacyjne założyciele Akademii Restrukturyzacji organizują w środę 21 czerwca 2017 roku w Poznaniu konferencję podczas której postarają się kompleksowo scharakteryzować wciąż kształtujący się w Polsce rynek restrukturyzacyjny.

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych i skutecznych rozwiązań, dyskusja nad wybranymi narzędziami restrukturyzacyjnymi oraz promocja poprawnych działań restrukturyzacyjnych. Doświadczeni prelegenci postarają się udzielić odpowiedzi na trzy zasadnicze pytania:

1/ Czy doradztwo restrukturyzacyjne jest opłacalnym biznesem?

2/ Czy plan restrukturyzacyjny i praktyka restrukturyzacji to pojęcia tożsame?

3/ Czy sprzedaż przedsiębiorstwa może być narzędziem restrukturyzacyjnym?

Udział w konferencji w wymiarze 5 godzin zegarowych udokumentowany zostanie Certyfikatem, uprawniającym do uzyskania na jego podstawie punktów doskonalenia zawodowego we właściwej okręgowej radzie adwokackiej oraz okręgowej izbie radców prawnych.

Obok Wolters Kluwer Polska patronat nad tą konferencją objęli też m.in.: Krajowa Izba Doradców Restrukturyzacyjnych, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Ogólnopolska Federacja Doradców Restrukturyzacyjnych i Syndyków, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Pomorska Izba Adwokacka, Wielkopolska Izba Adwokacka, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu. 

Jacek Górski 07.06.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy