Strona główna » O firmie » Press » Liderzy prawa, managerowie biznesu!
A A A
Drukuj

Liderzy prawa, managerowie biznesu!

28.01.20

Wolters Kluwer Polska partnerem 10-tej jubileuszowej edycji Corporate Legal Counsel. Spotkanie odbędzie się 26-27 lutego 2020 r. w Warszawie i dedykowane jest profesjonalistom zarządzającym działami prawnymi i compliance, jak również kancelariom prawnych, specjalizującym się w obsłudze i wsparciu największych klientów biznesowych w Polsce.

articleImage: Liderzy prawa, managerowie biznesu! Źródło: wewnętrzne.

Postęp technologiczny i dynamiczne zmiany prawne stawiają kolejne wyzwania, wymagające nowych umiejętności. Forum Corporate Legal Counsel to konferencja dla osób, które chcą rozwijać się nie tylko jako prawnicy, ale również managerowie projektów i liderzy zespołów. Głównym celem wydarzenia jest poznanie wiodących trendów, wymiana doświadczeń i wiedzy oraz stworzenie przestrzeni do merytorycznej dyskusji.

Podczas prelekcji oraz warsztatów nasi eksperci zaprezentują najlepsze praktyki współpracy z państwowymi organami ścigania, kontrolnymi, jak również z zarządem i innymi działami w firmie. Omówimy m.in. zagadnienia związane z zatrudnianiem cudzoziemców, zarządzaniem na odległość, Compliance Gap Analysis, strategią cost leadership oraz skuteczną ochroną tajemnicy przedsiębiorstwa, własności intelektualnej oraz pracowników przed dyskryminacją. Nie zabraknie również tematów związanych z komunikacją, zarządzaniem zespołem, budowaniem autorytetu oraz zwiększaniem umiejętności mediacji i negocjacji.
Członkiem Rady Programowej Corporate Legal Counsel 2020 został Pan Włodzimierz Albin Prezes Wolters Kluwer Polska. 

CLC w liczbach:
10 edycji | 320 prelegentów | 435 firm | 1068 uczestników

Jacek Górski 28.01.20
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE