Strona główna » O firmie » Press » Nieodpłatny dostęp do programu Kleos dla radców prawnych
A A A
Drukuj

Nieodpłatny dostęp do programu Kleos dla radców prawnych

26.07.18

W wyniku współpracy nawiązanej pomiędzy Krajową Radą Radców Prawnych oraz firmą Wolters Kluwer Polska podpisano umowę na bezpłatne testowanie programu Kleos przez wszystkich zainteresowanych radców prawnych.

articleImage: Nieodpłatny dostęp do programu Kleos dla radców prawnych Własne

Wersja testowa jest dostępna od 24 lipca 2018 r. aż do 31 marca 2019 r. Nieodpłatne użytkowanie systemu Kleos obejmuje 90 dni od chwili pobrania.

Kleos to jedno z kluczowych narzędzi dla prawników autorstwa Wolters Kluwer Polska, które powstało w oparciu o 30 lat doświadczeń w tworzeniu oprogramowania prawniczego. Rozwiązanie zostało dopasowane do potrzeb różnego typu kancelarii prawnych, niezależnie od ich wielkości i specjalizacji.

Program oferuje pełną i jedyną w swoim rodzaju gamę funkcji, łączącą zarządzanie sprawami z ewidencją czasu, fakturowaniem i raportowaniem. Unikalny portal do udostępniania dokumentów Kleos Connect oraz aplikacja mobilna pozwalają na pracę w dowolnym miejscu i czasie. Dane użytkowników są chronione i automatycznie zapisywane w całkowicie bezpiecznym, prywatnym środowisku (zgodnym z wymaganiami RODO).

W skład programu wchodzi siedem modułów – prostych w obsłudze i w pełni ze sobą zintegrowanych. Są to:
- sprawy;
- kontakty;
- kalendarz;
- zadania;
- dokumenty;
- czynności;
- finanse.

Kleos zapewnia nieograniczoną przestrzeń na dane i dokumenty, pakiet szablonów wraz z edytorem oraz wsparcie techniczne i szkolenia.

Z Kleosa korzysta już ponad 16 000 prawników z 10 krajów europejskich. 

 

Jacek Górski 26.07.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE