Strona główna » Społeczność » WK Przewodnik » Nowa odsłona strony czasopism Wolters Kluwer
A A A
Drukuj

Nowa odsłona strony czasopism Wolters Kluwer

07.08.17

Przed gorącym okresem zamawiania prenumerat na 2018 rok, wydawnictwo Wolters Kluwer Polska SA przedstawia nową odsłonę strony internetowej czasopism.

articleImage: Nowa odsłona strony czasopism Wolters Kluwer Własne

Strona zyskała nowoczesną szatę graficzną, czytelną prezentację oferty periodyków oraz łatwą i intuicyjną nawigację pomiędzy sekcjami.
Na www.czasopisma.wolterskluwer.pl znalazły się informacje o wydawanych tytułach, ich charakterystyce, zakresie merytorycznym, a także składzie redakcji, gronie ekspertów i recenzentów.

Bogata oferta czasopism złożona z 23 propozycji została zaprezentowana w czterech sekcjach: Prawo, Administracja i Samorząd. Oświata oraz Zarządzanie. Podział ten pozwala internautom na szybkie odnalezienie interesujących ich tytułów.
Istotnymi elementami prezentacji każdego z czasopism są publikowane na bieżąco obszerne omówienia wybranych, aktualnych artykułów. Dzięki nim oprócz zapoznania się z ciekawymi, bieżącymi tematami, czytelnik może zorientować się, jak treści danego czasopisma mogą być pomocne w jego pracy.
Strona umożliwia także przeglądanie spisów treści numerów archiwalnych.

W zakładce Dla Autorów, osoby zainteresowane publikacją swoich prac znajdą kompleksowy informator dot. procesu publikacji w wybranym czasopiśmie i punktach za publikację naukową.

Nowa strona umożliwia zakup prenumeraty, jak i pojedynczych numerów czasopism w formie papierowej i elektronicznej.
Wszelkie wątpliwości klientów powinna rozwiać rozbudowana sekcja Pytań i Odpowiedzi.

Zachęcamy do śledzenia strony www.czasopisma.wolterskluwer.pl i zamówień prenumeraty wybranych przez Państwa tytułów na 2018 rok.

Witold Korczyc 07.08.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy