Strona główna » O firmie » Press » Nowe instytucje podatkowe 2017. Pierwsze doświadczenia
A A A
Drukuj

Nowe instytucje podatkowe 2017. Pierwsze doświadczenia

23.11.17

Zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się 7 grudnia 2017 r. w Warszawie. Konferencja jest poświęcona najbardziej palącym problemom, które pojawiły się w 2017 r. w prawie podatkowym, a w szczególności w podatku od towarów i usług.

articleImage: Nowe instytucje podatkowe 2017. Pierwsze doświadczenia Własne

W jej trakcie zostaną omówione zagadnienia związane ze zmianami wprowadzonymi w 2017 r. oraz z praktyką stosowania VAT istotną w tym roku. Wśród innych zagadnień zostaną poruszone problemy związane z centralizacją rozliczenia VAT samorządów oraz meandry związane z obowiązkami informacyjnymi realizowanymi za pośrednictwem Jednolitego Pliku Kontrolnego. Osobny panel zostanie poświęcony również zagadnieniom związanym z prawem do odliczenia podatku naliczonego w świetle mnogości problemów wiążących się z przestępstwami karuzelowymi i podejściem sądownictwa do zagadnień związanych z tymi postępowaniami, jak również z prawem do odliczenia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma książkę autorstwa Pana Jacka Matarewicza pt. Ustawa o podatku od towarów i usług. Komentarz, w której omówiono bieżące problemy wynikające z najnowszego orzecznictwa i interpretacji indywidualnych wydawanych w sprawach z zakresu VAT.

Udział w konferencji umożliwia również zdobycie punktów szkoleniowych wymaganych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych – w wymiarze 6 punktów.

Przygotowaliśmy również stoliki eksperckie – z możliwością indywidualnych konsultacji nurtujących Państwa problemów.

Zapraszamy!

Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE