Strona główna » O firmie » Press » Podziękowania dla Wolters Kluwer Polska
A A A
Drukuj

Podziękowania dla Wolters Kluwer Polska

17.01.18

Zjazd Katedr Prawa Prywatnego Międzynarodowego „Kolizyjne i procesowe aspekty prawa rodzinnego" na Uniwersytecie Wrocławskim to wydarzenie, którego jednym z partnerów było wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Prof. Jacek Gołaczyński i prof. Piotr Machnikowski przesłali podziękowania wraz życzeniami noworocznymi.

articleImage: Podziękowania dla Wolters Kluwer Polska Własne

Wydarzenie było zorganizowane przez Zakład Prawa Cywilnego i Prawa Międzynarodowego Prywatnego we współpracy z Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zjazd był w założeniu podzielony na dwa panele: kolizyjny oraz dotyczący międzynarodowego postępowania cywilnego. Prelegenci podjęli węzłowe zagadnienia norm kolizyjnych prawa rodzinnego, a także międzynarodowego postępowania cywilnego w zakresie prawa rodzinnego. Konferencja miała na celu pogłębienie integracji środowiska skupionego wokół problematyki prawa prywatnego międzynarodowego. Wydarzenie to miało także stanowić forum wymiany doświadczeń pomiędzy naukowcami oraz praktykami. Z perspektywy kilku miesięcy można śmiało stwierdzić, że wspomniana teoria sprawdziła się w praktyce.

W imieniu organizatorów podziękowania oraz noworoczne życzenia przesłali do firmy Wolters Kluwer Polska prof. dr hab. Piotr Machnikowski oraz prof. dr hab. Jacek Gołaczyński.

Zjazd Katedr Prawa Prywatnego Międzynarodowego - wrzesień 2017

Wolters Kluwer Polska jest wydawcą jedynego na polskim rynku komentarza do Prawa prywatnego międzynarodowego. Publikacja pod redakcją naukową Jerzego Poczobuta ukazała się w 2017 r.

 

17.01.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE