Strona główna » Społeczność » WK Przewodnik » Ponad 2 tys. obserwujących profil WK na TT
A A A
Drukuj

Ponad 2 tys. obserwujących profil WK na TT

30.08.17
2 008 obserwujących i 3 698 wpisów – to w liczbowym skrócie bilans prawie trzyletniej obecności profilu Wolters Kluwer na Twitterze.
articleImage: Ponad 2 tys. obserwujących profil WK na TT Wolters Kluwer

Odbiorcy profilu @WoltersKluwerPL to przede wszystkim prawnicy, i do nich skierowane są publikowane na profilu tweety. Zainteresowanych odsyłają one do dedykowanych branży prawniczej portali informacyjnych Wolters Kluwer – www.lex.pl oraz www.kancelaria.lex.pl. Największą popularnością wśród obserwujących profil cieszą wpisy dotyczące omówień orzeczeń, zapowiedzi zmian prawie i bieżących wydarzeń w środowisku prawniczym.

Wśród obserwujących profil odnaleźć można uznanych prawników, osoby piastujące wysokie stanowiska w administracji państwowej, dziennikarzy, polityków partii rządzącej i tych z opozycji. Wedle dostępnych statystyk 64% obserwujących profil to osoby między 25 a 34 rokiem życia, 17% mieści się w przedziale od 35 do 44 roku, a 14% między 18 a 24. 2/3 użytkowników to mężczyźni, a do zainteresowań obserwujących – poza prawem, należą też polityka, aktualne wydarzenia i nowa technologia.

Co jednak najważniejsze, publikowane na profilu @WoltersKluwerPL tweety rozpoczynają dyskusje, wywołują komentarze, podawane są dalej - co przyczynia się do aktywnego życia profilu.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy są z nami na Twitterze, a pozostałych serdecznie zapraszamy do jego obserwowania - https://twitter.com/WoltersKluwerPL.

30.08.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE