Strona główna » O firmie » Press » Poznaliśmy laureatów konkursu Lider Prawników Przedsiębiorstw 2017
A A A
Drukuj

Poznaliśmy laureatów konkursu Lider Prawników Przedsiębiorstw 2017

01.12.17

W ostatni dzień listopada wręczono nagrody i wyróżnienia podczas uroczystej gali Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw. Partnerem konkursu było wydawnictwo Wolters Kluwer Polska.

articleImage: Poznaliśmy laureatów konkursu Lider Prawników Przedsiębiorstw 2017 Własne

Do nagrody głównej nominowani zostali - Joanna Krawczyk-Nasiłowska z Ghelamco Poland, Małgorzata Żurowska z Basf i dr Piotr Antoszek, szef działu prawnego w firmie Solaris. I to właśnie ten ostatni został laureatem tegorocznej edycji konkursu.

Zwycięzca po odebraniu nagrody powiedział, że każda nagroda cieszy, ale taka przyznana przez kolegów z branży, fachowców, którzy doskonale znają się na tym co robię, ma szczególne znaczenie. On sam odbiera tę nagrodę jako docenienie nie tylko jego, ale także całego zespołu, którym kieruje.

To nagroda, która ma promować prawników osiągających doskonałe wyniki w swojej pracy - stwierdził radca prawny Waldemar Koper, prezes Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw, Lider Prawników Przedsiębiorstw. – Chcielibyśmy promować tych, którzy w swoim życiu osiągnęli bardzo dużo, którzy realizowali spektakularne przedsięwzięcia, tych z nas, którzy są prawdziwymi liderami w swoich organizacjach. 

Jacek Górski 01.12.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE