Strona główna » O firmie » Press » Prawo.pl z dwiema nagrodami w konkursie Dobry Wzór 2019
A A A
Drukuj

Prawo.pl z dwiema nagrodami w konkursie Dobry Wzór 2019

25.10.19

Serwis informacyjny Prawo.pl, stworzony przez Wolters Kluwer Polska, zdobył dwie nagrody w konkursie Dobry Wzór organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

articleImage: Prawo.pl z dwiema nagrodami w konkursie Dobry Wzór 2019 Źródło: wewnętrzne.

Eksperci Instytutu docenili serwis za kompleksowe i aktualne informacje prawne w myśl hasła „Całe prawo w jednym miejscu". Wyróżniony został również layout Prawo.pl (wygląd graficzny) oraz jego funkcjonalność.

Serwis otrzymał ponadto nagrodę specjalną Wzór Roku 2019 przyznawaną przez ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Resort kierowany przez Jadwigę Emilewicz (która zasiada również w kapitule konkursu) wyróżnił serwis za przejrzyste publikowanie aktualności prawnych i gospodarczych oraz wnikliwe analizy najistotniejszych zagadnień. Ministerstwo doceniło, że Prawo.pl wspiera przedsiębiorców w codziennym funkcjonowaniu – w zakresie prawa, podatków czy kadr.

Konkurs z ponad 25-letnią tradycją
Gala wręczenia nagród odbyła się 24 października w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Prezes Instytutu Bożena Gargas wręczyła statuetkę Alicji Pollesch, dyrektorowi strategicznemu i członkowi zarządu Wolters Kluwer Polska, oraz Ewie Usowicz, szefowej Prawo.pl.
Instytut Wzornictwa Przemysłowego, od czasu założenia w 1950 r. przez profesor Wandę Telakowską, zrzesza najlepszych ekspertów – m.in. od grafiki, designu czy architektury. Od 26 lat obserwują oni rynek i rekomendują wyróżniające się produkty i usługi dostępne w Polsce do konkursu Dobry Wzór. Jego laureatów wyłania multidyscyplinarne jury.

Prawo.pl wyróżniony też przez władze Wolters Kluwer
Serwis Prawo.pl został także doceniony przez globalne władze naszej firmy. Członkowie redakcji portalu otrzymali wyróżnienie Enterprise Achievement Award za nowoczesny content marketing, który pomaga osiągać cele biznesowe.

Prawo.pl zadebiutował w sierpniu 2018 r. Przejdź do serwisu >>

25.10.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Serwis Pomocy
Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE