Strona główna » Społeczność » WK Przewodnik » Prawo własności intelektualnej [Książka tygodnia]
A A A
Drukuj

Prawo własności intelektualnej [Książka tygodnia]

27.04.18
Właśnie ukazało się całkowicie nowe wydanie podręcznika akademickiego, który od wielu lat funkcjonuje już na rynku wydawniczym.
articleImage: Prawo własności intelektualnej [Książka tygodnia] Książki wydane nakładem Wolters Kluwer Polska

W jednym tomie zebrano zagadnienia z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych oraz prawa własności przemysłowej. W przystępnej i komunikatywnej formie zostały w nim uwzględnione najnowsze zmiany dotyczące zarówno polskiego, jak i europejskiego prawa własności intelektualnej.

Książka - oprócz wskazania dorobku doktryny - zawiera liczne wskazówki o charakterze praktycznym, poczynione na podstawie przykładów z orzecznictwa sądów polskich oraz europejskich, co pomaga w rozwiązywaniu problemów dotyczących stosowania prawa własności intelektualnej. Zrozumienie skomplikowanych zagadnień ułatwi bogata szata graficzna: schematy, tabele, rysunki oraz przykłady zarejestrowanych dóbr własności przemysłowej.

Podręcznik jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów prawa, jak również innych kierunków, takich jak: administracja, ekonomia, zarządzanie, biologia, chemia, fizyka, ochrona środowiska, kulturoznawstwo, dziennikarstwo, pedagogika czy kierunki artystyczne. Ponadto może być pomocny dla rzeczników patentowych, radców prawnych i adwokatów zajmujących się przedstawioną problematyką, twórców, wydawców i producentów, a także przedsiębiorców, którzy chcą zrozumieć niełatwe zagadnienia prawa własności intelektualnej.

 

Jacek Górski 27.04.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Zespół księgarni Profinfo
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy