Strona główna » Społeczność » WK Przewodnik » Proces cywilny. Sprawa o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Od wniesienia pozwu do prawomocnego wyroku [Książka tygodnia]
A A A
Drukuj

Proces cywilny. Sprawa o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Od wniesienia pozwu do prawomocnego wyroku [Książka tygodnia]

13.08.20

W książce omówiono praktyczne stosowanie przepisów postępowania cywilnego na przykładzie procesu o odszkodowanie. Odmiennie od większości opracowań zajmujących się tą problematyką postępowanie cywilne przedstawiono tu według porządku chronologicznego czynności procesowych, nie zaś według systematyki kodeksowej.

articleImage: Proces cywilny. Sprawa o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Od wniesienia pozwu do prawomocnego wyroku [Książka tygodnia] Źródło: wewnętrzne.

Każda czynność procesowa została zobrazowana stosownym wzorem pisma procesowego, orzeczenia lub zarządzenia. Zagadnienia o szczególnie istotnym znaczeniu praktycznym autorzy poddali analizie w poszerzonych komentarzach naukowych, prezentujących wybrane instytucje prawnoprocesowe na gruncie poglądów nauki prawa oraz dorobku orzecznictwa sądowego.

Adresaci:
Publikacja jest przeznaczona dla studentów prawa, aplikantów zawodów prawniczych i osób przygotowujących się do egzaminów na aplikacje, pełnomocników procesowych oraz wszystkich poszukujących praktycznych informacji, które ułatwią przygotowanie się do uczestnictwa w procesie cywilnym.

Jacek Górski 13.08.20
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Zespół księgarni Profinfo
Serwis Pomocy
Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE