Strona główna » O firmie » Press » Przegląd Podatkowy, Wolters Kluwer Polska oraz Prawo.pl wśród patronów IX Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG
A A A
Drukuj

Przegląd Podatkowy, Wolters Kluwer Polska oraz Prawo.pl wśród patronów IX Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG

11.12.18

15 stycznia 2019 r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG. Do udziału w największym tego typu wydarzeniu w Polsce zaproszeni zostali prezesi i członkowie zarządów oraz przedstawiciele kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach.

articleImage: Przegląd Podatkowy, Wolters Kluwer Polska oraz Prawo.pl wśród patronów IX Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG KPMG

Za część merytoryczną wydarzenia odpowiadają eksperci KPMG z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego oraz rachunkowości. Program Kongresu dostosowany jest do aktualnych potrzeb rynkowych, zgłaszanych przez klientów KPMG z całej Polski.

W tym roku podczas wydarzenia zostaną omówione nowe regulacje i planowane zmiany w CIT, PIT, VAT. Przedstawione zostaną zagadnienia dot. Polskiej Strefy Inwestycji, Pracownicze Plany Kapitałowe i nadchodzące wymagania XBRL. Eksperci KPMG przedstawią również tematy związane z cenami transferowymi, Monitoringiem Horyzontalnym, Innovation Box, Digital Tax oraz minimalizacją ryzyka opodatkowania w transakcjach międzynarodowych.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. 

Więcej na portalu Prawo.pl w sekcji "Podatki"

 

Jacek Górski 11.12.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Prawo.pl
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE