Strona główna » O firmie » Press » Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2017
A A A
Drukuj

Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2017

21.08.17
Wolters Kluwer Polska i Dziennik Gazeta Prawna czekają na zgłoszenia do VI edycji Konkursu „Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2017”.
articleImage: Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2017 Własne

Celem Konkursu jest wyłonienie młodych prawników (Konkurs adresowany jest do osób, które w dniu 30 września 2017 r. nie ukończyły 35. roku życia) wyróżniających się w pracy zawodowej i postawie życiowej. Zdobywcy tytułu „Rising Stars" powinni odznaczać się kreatywnością, innowacyjnością i umiejętnością wyczuwania nowych rynkowych trendów. Ponadto idealnego kandydata na wschodzącą gwiazdę rynku prawniczego powinno cechować stałe pogłębianie wiedzy poprzez publikacje czy też pracę naukową, pozazawodowe pasje i osiągnięcia oraz czynna działalność pro bono lub społeczna. Uhonorowane zaszczytnym tytułem mogą być nie tylko osoby pracujące w kancelariach prawnych, ale także prawnicy in-house, prawnicy pracujący w jednostkach samorządu terytorialnego, sądach, organizacjach pozarządowych, czy też w samorządach zawodowych.
Udział w Konkursie jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenie do Konkursu wraz z uzasadnieniem przygotowanym według kryteriów oceny należy przesłać do 30 września br.

Opis Konkursu oraz formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie: http://www.risingstars.wolterskluwer.pl/

Kapituła Konkursu spośród nadesłanych zgłoszeń dokona wyboru dziesięciu laureatów, którym przyzna tytuł "Rising Star Prawnika - lidera jutra 2017". Dodatkowo, Kapituła zastrzega sobie prawo przyznania 5 nagród specjalnych spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów.
Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie statuetek odbędzie się w trakcie uroczystej Gali, która zaplanowana została na listopad br.

21.08.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy