Strona główna » O firmie » Press » Rising Stars - startuje nowa edycja konkursu na prawników - liderów jutra
A A A
Drukuj

Rising Stars - startuje nowa edycja konkursu na prawników - liderów jutra

30.07.18

Konkurs "Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2018" organizowany już po raz siódmy przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną ma na celu wyłonienie młodych prawników, którzy swoją wiedzą, przedsiębiorczością oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.

articleImage: Rising Stars - startuje nowa edycja konkursu na prawników - liderów jutra Własne

Wśród kryteriów wyboru, poza wiekiem (konkurs jest skierowany do osób, które nie ukończyły 35. roku życia w dniu 30 września 2018 r.), znalazły się między innymi kreatywność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych, wiedza i umiejętność łączenia kariery zawodowej z pracą naukową, działalność pro bono lub społeczna, a także sukcesy osobiste i inne osiągnięcia kandydata.

Konkurs przeznaczony jest nie tylko dla prawników pracujących w kancelariach prawniczych, lecz także w firmach i innych organizacjach. Najlepsi kandydaci, to tacy, którzy bez kompleksów udzielają się w środowisku prawniczym, potrafią łączyć karierę zawodową z pracą naukową, a także znajdują czas na działalność społeczną.

Kapituła Konkursu spośród nadesłanych zgłoszeń dokona wyboru dziesięciu laureatów, którym przyzna tytuł "Rising Star Prawnika - Lidera jutra 2018". Nowością w tym roku jest wybór Prawników Jutra w Samorządach i organizacjach rządowych. Dodatkowo, Kapituła zastrzega sobie prawo przyznania 5 nagród specjalnych spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów.

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbędzie się w listopadzie 2018 roku w Warszawie. 

Więcej informacji o Rising Stars

 

Kancelaria Prawna Optimum

Jacek Górski 30.07.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE