Strona główna » O firmie » Press » Rozwijamy nowe technologie dla prawników
A A A
Drukuj

Rozwijamy nowe technologie dla prawników

15.05.18

W świecie gwałtownych zmian technologicznych praca prawnika nabiera innego wymiaru. Jednak nie zawsze nowe narzędzia z zakresu IT precyzyjnie odpowiadają na zmieniające się potrzeby środowiska prawniczego...

articleImage: Rozwijamy nowe technologie dla prawników Własne

Z tego powodu Wolters Kluwer Polska został partnerem wyjątkowego projektu badawczego. Wspólnie z Fundacją LegalTech Polska i Działem Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej diagnozujemy potrzeby i oczekiwania prawników w zakresie narzędzi IT wspierających ich pracę.

Jednym z elementów badania jest zebranie informacji od osób, które zaangażowane są w świadczenie pomocy prawnej – zarówno w kancelariach, jak i w działach prawnych przedsiębiorstw i organizacji.

ZAPRASZAMY: TU WYPEŁNISZ KRÓTKĄ ANKIETĘ >>

Po zakończeniu projektu powstanie raport będący źródłem cennych informacji nt. sektora LegalTech w Polsce. Co ważne, wszystkie opinie prawników zostaną dokładnie przeanalizowane i pomogą Wolters Kluwer Polska tworzyć jeszcze bardziej innowacyjne i pomocne rozwiązania dla środowiska prawniczego.

15.05.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE