Strona główna » O firmie » Press » Serwis Prawo.pl nominowany w prestiżowym konkursie!
A A A
Drukuj

Serwis Prawo.pl nominowany w prestiżowym konkursie!

25.06.19
Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego nominowali Prawo.pl do konkursu Dobry Wzór w kategorii usługi. Docenili projekt serwisu, w tym jego layout oraz sposób, w jaki odpowiada na potrzeby internautów.
articleImage: Serwis Prawo.pl nominowany w prestiżowym konkursie! Źródło: wewnętrzne.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zrzesza wiodących ekspertów m.in. od grafiki, designu czy architektury. Obserwują oni rynek i rekomendują wyróżniające się polskie produkty i usługi do konkursu Dobry Wzór.

– Konkurs jest jednym z największych i najstarszych w Polsce, istnieje już ponad 25 lat, dlatego nominacja dla naszego serwisu to wielka satysfakcja. Tym bardziej że Prawo.pl działa niespełna 10 miesięcy - komentuje Włodzimierz Albin, prezes Wolters Kluwer Polska. - Serwis został zaprojektowany i stworzony przez zespół Prawo.pl, wsparty przez kolegów z innych działów Wolters Kluwer. Nie pomagały nam profesjonalne studia graficzne czy projektowe. Staraliśmy się stworzyć portal przyjazny czytelnikom i przede wszystkim dostarczający im aktualnych oraz rzetelnych informacji prawnych bezpłatnie i bez jakichkolwiek ograniczeń - podkreśla Włodzimierz Albin.

Laureatów Dobrego Wzoru wyłania multidyscyplinarne jury: m.in. specjaliści od projektowania, profesorowie Akademii Sztuk Pięknych, minister przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz czy prezes Urzędu Patentowego. Zwycięzców konkursu poznamy w październiku.

Jacek Górski 25.06.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE