Strona główna » O firmie » Press » V edycja konkursu Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra 2016.
A A A
Drukuj

V edycja konkursu Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra 2016.

08.07.16

Wolters Kluwer i Dziennik Gazeta Prawna zapraszają do udziału w V jubileuszowej edycji konkursu Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra 2016.

articleImage: V edycja konkursu Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra 2016. Własne

--->> Więcej informacji <<<---
 

Konkurs Rising Stars, organizowany już po raz piąty przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną, ma na celu wyłonienie młodych prawników, którzy swoją wiedzą, przedsiębiorczością oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.
Wśród kryteriów, poza wiekiem (konkurs jest skierowany do osób, które nie ukończyły 35. roku życia w dniu 5 sierpnia 2016), znalazły się między innymi kreatywność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych, wiedza umiejętność łączenia kariery zawodowej z pracą naukową, działalność pro bono lub społeczna, a także sukcesy osobiste i inne osiągnięcia kandydata.

Pragniemy uhonorować prawników, którzy są kreatywni, innowacyjni i potrafią wyczuwać nowe trendy rynkowe. Takich, którzy stale pogłębiają wiedzę (publikując czy też pracując naukowo), mają pozazawodowe pasje i osiągnięcia, a dodatkowo znajdują jeszcze czas na to, by nieść pomoc ludziom najbardziej potrzebującym.   Konkurs przeznaczony jest nie tylko dla prawników pracujących w kancelariach prawniczych, lecz także w firmach i innych organizacjach.

Kapituła Konkursu spośród nadesłanych zgłoszeń dokona wyboru trzydziestu laureatów, którym przyzna tytuł "Rising Star".

Wolters Kluwer
Wolters Kluwer N.V. (AEX: WKL) jest światowym liderem w dziedzinie usług informacyjnych i rozwiązań dla profesjonalistów w dziedzinie zdrowia, podatków i rachunkowości, ryzyka i zgodności, finansów i sektorów prawnych. Pomagamy naszym klientom w podejmowaniu krytycznych decyzji każdego dnia poprzez dostarczanie profesjonalnych rozwiązań, które łączą głęboką wiedzę branżową z wyspecjalizowaną technologią i usługami. Wolters Kluwer odnotował 2015 roczne przychody na poziomie 4,2 mld Euro. Firma, z siedzibą w Alphen aan den Rijn, Holandia, obsługuje klientów w ponad 180 krajach, prowadzi działalność w ponad 40 krajach i zatrudnia 19.000 osób na całym świecie. Akcje Wolters Kluwer są notowane na giełdzie Euronext w Amsterdamie (WKL) i są ujęte w AEX i Euronext 100.
Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych rozwiązań i organizacji, odwiedź www.wolterskluwer.com, śledź nas na Twitter, Facebook, LinkedIn i YouTube.
 

08.07.16
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE