Strona główna » O firmie » Press » VIII edycja HR Director Summit 1.02.2017, Warszawa - Zapoznaj się z programem największej konferencji dyrektorów personalnych!
A A A
Drukuj

VIII edycja HR Director Summit 1.02.2017, Warszawa - Zapoznaj się z programem największej konferencji dyrektorów personalnych!

19.12.16

Wolters Kluwer juz po raz VIII organizuje konferencję HR DIRECTORS SUMMIT, która odbędzie się 1 lutego 2017 roku, w hotelu Radisson Blu Centrum Hotel w Warszawie. Prelegentami podczas wydarzenia, jak co roku, są dyrektorzy HR największych polskich spółek, którzy prezentują własne projekty i sprawdzone rozwiązania. W ramach trzech ścieżek tematycznych: Zaangażowanie, Kreowanie zmiany i Wyzwania codzienności, uczestnicy poznają najciekawsze studia przypadków i doświadczenia najistotniejszych osób w branży.

articleImage: VIII edycja HR Director Summit 1.02.2017, Warszawa - Zapoznaj się z programem największej konferencji dyrektorów personalnych! Zdjęcia dostarczone przez osoby zainteresowane lub zrobione prywatnie przez redakcję

 Sprawdź ofertę specjalną! Rejestrując się w grudniu zaoszczędzisz 400 zł!!

 
Podobnie, jak w poprzednich latach znacząca część konferencji przeznaczona zostanie na dyskusje i debaty. Będziemy dyskutować o projektach, które odzwierciedlają trendy społeczne oraz o zmieniających się oczekiwaniach pracowników. 
Crowdsourcing to stosunkowo nowe zjawisko. Polega na kreowaniu nowych rozwiązań, produktów, ulepszaniu istniejących i aktywnym kształtowaniu wizerunku w oparciu o tzw. mądrość zbiorową. Dzięki crowdsourcingowi wiele firm o globalnym zasięgu, takich jak Coca-Cola, Apple, IBM czy Google, zmieniło podejście do komunikacji. W wymyślanie nowych rozwiązań włączają swoich… konsumentów i pracowników. Jak HR może nauczyć się korzystać z potężnej siły crowdsourcingu? O tym podczas jednego z paneli otwierających konferencję. 
Na jakich danych się skupić, jak znaleźć informacje istotne dla danej organizacji  tak, by za pomocą  trafnie dobranego zestawu wskaźników zamienić lata pracy z pracownikami w bardziej realny kształt zrozumiały dla innych - język liczb? Czy można stosować metody pomiaru wykorzystywane dla innych niż kapitał ludzki, kapitałów organizacji np. wskaźnik Q Tobina? To pytania, które zadamy sobie podczas dyskusji kończącej konferencję. 
Program konferencji HR Directors Summit jest przygotowany w sposób umożliwiający uczestnikom zbudowanie swojej własnej wersji wydarzenia w oparciu o wyzwania z którymi zmierzą się dyrektorzy personalni w swojej codziennej pracy. Wśród prelegentów m.in. Beata Wróblewska – Mazurkiewicz - Dyrektor HR na Polskę i Region Europy Środkowej, Afryki i Środkowego Wschodu w ORACLE; Małgorzata Tłuchowska - Dyrektor ds. Personalnych Europa Centralna w Wolters Kluwer; Justyna Orzeł - Dyrektor Zasobów Ludzkich w Carrefour Polska; Magda Dybska–Tabor - Dyrektor HR w Danone oraz Centrum Usług Biznesowych HR dla spółek firmy Danone Polska i Krajach Bałtyckich; Renata Makuszewska - Dyrektor Personalny Grupy Polska Press; Weronika Chrabelska - Dyrektor Personalny w Indesit Company Polska; Sylwia Gołuchowska - HR Director w Raben Group;   Agnieszka Trysła – Dyrektor HR w TVN; Beata Wojciechowska - Dyrektor HR w Medicover Polska;  Magdalena Jankowska - North-East Europe HR Leader w Owens Illinois.
Organizatorem konferencji jest wydawnictwo Wolters Kluwer, a jego dyrektorem merytorycznym Monika Dawid-Sawicka. Konferencja HR Directors Summit realizowana jest od 2010 roku. Siedem poprzednich edycji konferencji zgromadziło łącznie ponad 800 osobowe grono dyrektorów personalnych.
 

 

19.12.16
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE