Strona główna » O firmie » Press » Wielkie możliwości LEXa w specjalnej ofercie Wolters Kluwer dla małych kancelarii radcowskich
A A A
Drukuj

Wielkie możliwości LEXa w specjalnej ofercie Wolters Kluwer dla małych kancelarii radcowskich

01.06.16

Wolters Kluwer we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych stworzył specjalną ofertę dostępu do Serwisu LEX Radca Prawny dla małych kancelarii radcowskich i radcowsko-adwokackich.

articleImage: Wielkie możliwości LEXa w specjalnej ofercie Wolters Kluwer dla małych kancelarii radcowskich fot. Thinkstock

->Więcej inforamcji o ofercie<-

Pełna baza aktów i orzecznictwa oraz cztery moduły autorskie zawierające komentarze i monografie prawne – to zasadnicza zawartość specjalnego pakietu LEX on-line dla małych kancelarii radcowskich i radcowsko-adwokackich. Uprawnione podmioty mogą już korzystać z tej oferty Wolters Kluwer na preferencyjnych zasadach.

Jak informuje Joanna Rossa, dyrektor segmentu Kancelarie Prawne 13 kwietnia br. zostało zawarte porozumienie pomiędzy Wolters Kluwer a Krajową Izbą Radców Prawnych, na mocy którego LEX Radca Prawny staje się podstawowym produktem do sprzedaży na rynku aktualnych i potencjalnych małych kancelarii radcowskich i radcowsko-adwokackich.

Do korzystania z tego produktu zachęca także samorząd radcowski. W komunikacie skierowanym po podpisaniu porozumienia do struktur samorządowych prezes KRRP Dariusz Sałajewski stwierdza, iż oferta obejmuje dostęp do pełnej bazy aktów prawnych i orzecznictwa oraz cztery moduły autorskie na okres 12 lub 18 miesięcy (do wyboru komplet nr 1 – komentarzowy lub komplet nr 2 – dziedzinowy). Cennik oferty zależny jest od okresu trwania licencji i liczby dostępów (od 1800 do 7875 zł). Poinformował też, ze szczegóły oferty zawarte są w załączniku do porozumienia, który przesłany został  do okręgowych izb radców prawnych.
„Zamówienia mogą być składane przez radców prawnych w okresie od 20 kwietnia 2016 r. do 30 września 2016 r. za pośrednictwem strony internetowej www.radca.profinfo.pl>>

Oferta obejmuje pełną bazę aktów i orzecznictwa oraz cztery moduły autorskie. Zainteresowana kancelaria ma możliwość wyboru kompletu komentarzowego lub dziedzinowego. Komplet komentarzowy zawiera do wyboru trzy moduły komentarzowe oraz jeden moduł LEX Navigator. Natomiast komplet dziedzinowy proponuje do wyboru jeden pakiet dziedzinowy oraz jeden dodatkowy moduł LEX Komentarze. Obydwa komplety zawierają LEX Bazę Prawa oraz praktyczne narzędzia.
Ofertę wyróżnia kompleksowy kształt, który poza treścią dokumentów prawnych zapewnia narzędzia do efektywnej pracy z informacją prawną – mówi dyr. Joanna Rossa. I dodaje, że są nimi m.in. takie elementy jak Aktówka, Terminarz, Alerty. - Zależy nam bowiem na tym, by poza przekazywaniem wiedzy prawniczej wspierać szeroko rozumiane środowisko pracy naszych klientów, udostępniając narzędzia do jak najlepszej pracy z treścią. Narzędzia, które naszym klientom pomogą budować nowe modele współpracy z ich Klientami – firmami czy osobami prywatnymi - dodaje.

01.06.16
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE