Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer nabywa eVision
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer nabywa eVision

05.11.18

Wolters Kluwer Legal & Regulatory ogłosił, że z końcem października nabył eVision Industry Software BV, globalnego dostawcę oprogramowania do zarządzania ryzykiem operacyjnym w przemyśle

articleImage: Wolters Kluwer nabywa eVision Źródło: wewnętrzne.

eVision jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania do zarządzania ryzykiem operacyjnym w przemyśle naftowym i gazowym, chemicznym, farmaceutycznym i innych gałęziach przemysłu o wysokim ryzyku i wysokiej precyzji. Modułowe rozwiązanie eVision pozwala klientom na poprawę kontroli nad procesami operacyjnymi, zmniejszenie ryzyka, zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności.

eVision zostanie dostosowany do jednostki biznesowej Enablon, tworząc największy dział oprogramowania w ramach Wolters Kluwer Legal & Regulatory. Oprogramowanie i usługi eVision są wysoce komplementarne z platformą Wolters Kluwer Enablon w zakresie ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa (EHS) oraz zarządzania ryzykiem operacyjnym (ORM).

„Nabycie eVision umacnia pozycję Wolters Kluwer jako lidera oprogramowania zarówno w dziedzinie ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa, jak i oprogramowania do zarządzania ryzykiem operacyjnym w przemyśle, a także rozszerza wartość, jaką dostarczamy przedsiębiorcom i naszą rolę we wspieraniu ich najbardziej krytycznych procesów pracy", powiedziała Stacey Caywood, Dyrektor Generalny Wolters Kluwer Legal & Regulatory.

O Wolters Kluwer
Wolters Kluwer N.V. (AEX: WKL) jest światowym liderem w dziedzinie usług informacyjnych i rozwiązań dla profesjonalistów w dziedzinie zdrowia, podatków i rachunkowości, ryzyka i zgodności, finansów i sektorów prawnych. Pomagamy naszym klientom w podejmowaniu krytycznych decyzji każdego dnia poprzez dostarczanie profesjonalnych rozwiązań, które łączą głęboką wiedzę branżową z wyspecjalizowaną technologią i usługami.
Wolters Kluwer odnotował w 2017 roku roczne przychody w wysokości 4,4 mld euro. Firma z siedzibą w Alphen aan den Rijn, Holandia, obsługuje klientów w ponad 180 krajach, utrzymuje działalność w ponad 40 krajach i zatrudnia 19 000 osób na całym świecie.

05.11.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE