Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer partnerem konferencji Compliance Days
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer partnerem konferencji Compliance Days

28.02.19

Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z obszaru compliance, czyli zarządzania zgodnością z prawem, to jeden z priorytetów Wolters Kluwer Polska. Z tego powodu po raz kolejny zostaliśmy partnerem konferencji Compliance Days, która w dn. 2-3 kwietnia 2019 r. odbędzie się w Warszawie.

articleImage: Wolters Kluwer partnerem konferencji Compliance Days Źródło: wewnętrzne.

Compliance Days to coroczna konferencja, podczas której eksperci praktycy wyjaśniają najnowsze trendy i wyzwania stojące przed osobami odpowiadającymi w organizacjach za zarządzanie zgodnością z prawem. W tym roku blisko 50 prelegentek i prelegentów skoncentruje się na omówieniu 14 aktualnych zagadnień.

Wybrane prelekcje podczas konferencji:
- Programy antykorupcyjne nie są passe, czyli wyzwania, metody i możliwości
- Whistleblowing made in Poland, czyli "osoby zgłaszające nieprawidłowości" 
- Wyzwania i ryzyka digitalizacji dla compliance
- Egzekwowanie compliance, czyli UOPZ w akcji!
- Ochrona danych prawie rok po RODO - doświadczenia, praktyka, wyzwania

Wolters Kluwer Polska kładzie nacisk na wspieranie klientów w obszarze compliance poprzez profesjonalne systemy LEX Compliance RODO oraz ProgMedica. W związku z tym drugi rok z rzędu zostaliśmy partnerem konferencji, a jednym z jej prelegentów będzie Piotr Welenc, Zastępca Dyrektora Regulatory Software&Compliance ds. rozwoju rynku GRC w Wolters Kluwer Polska. Wygłosi on wykład pt. "Odpowiedzialność za czyny cudze i jej unikanie przez dochowanie należytej staranności w wyborze partnerów handlowych".

Compliance Days odbędą się w formacie "do wyboru": to uczestnicy wybierają tematy najbardziej ich interesujące. Organizatorem konferencji jest Instytut Compliance - jedyna na polskim rynku jednostka oferująca szeroki wachlarz szkoleń z zakresu compliance oraz tematów pokrewnych. Fundamentami działalności Instytutu jest interdyscyplinarne podejście do tematyki compliance oraz synergia nauki i praktyki.

Zapisy oraz szczegółowy plan Compliance Days 2019

Warto przeczytać na Prawo.pl:
1/ Trwa rejestracja na Compliance Day
2/ Prof. Makowicz: Spółki już dzisiaj powinny wdrożyć systemy zarządzania zgodnością

28.02.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE