Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer Polska członkiem prestiżowego stowarzyszenia Product Development and Management Association (PDMA)
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer Polska członkiem prestiżowego stowarzyszenia Product Development and Management Association (PDMA)

19.06.20

Firma Wolters Kluwer Polska przystąpiła do organizacji PDMA, która zrzesza menadżerów produktów, innowacji i R&D, naukowców-praktyków oraz firmy zainteresowane tematyką innowacji.

articleImage: Wolters Kluwer Polska członkiem prestiżowego stowarzyszenia Product Development and Management Association (PDMA) Źródło: wewnętrzne.

PDMA (Product Development and Management Association) to założona w 1976 r. w USA organizacja non-profit, łącząca środowiska biznesowe i akademickie zainteresowane obszarem innowacji i rozwoju produktów.

- Pojawienie się PDMA w Polsce spowodowało, że możemy uzyskać dostęp do wiedzy i doświadczeń międzynarodowych tego globalnego stowarzyszenia – komentuje Sławomir Jeszke, Dyrektor Regulatory Software w Wolters Kluwer Polska. – Należy pamiętać, że choć Product Management w Polsce debiutował dawno temu, to nadal wymaga wsparcia i rozwoju. Razem z PDMA chcemy to zmienić oraz promować wiedzę i dobre praktyki w obszarze zarządzania produktami, szczególnie tymi cyfrowymi – dodaje.

PDMA zrzesza ponad 2000 członków i 25 tys. sympatyków na całym świecie. Organizuje konferencje i warsztaty, w których dzieli się swoim doświadczeniem. Stowarzyszenie wydaje też cenione pismo Journal of Product Innovation Management, książki o rozwoju produktów oraz prowadzi wiele innych działań w dziedzinie innowacji i NPD (New Product Development).

- W świecie coraz bardziej cyfrowych produktów i usług, taka współpraca przyniesie obustronną wymianę wiedzy, by jeszcze lepiej poznać potrzeby użytkowników. Ponadto wspólne konferencje czy szkolenia pomagają zrozumieć rolę Product Managera, ale także usprawniać procesy zarządzania produktami w naszej firmie – podsumowuje Sławomir Jeszke. 

 

O Wolters Kluwer Legal & Regulatory
Wolters Kluwer Legal & Regulatory, dywizja Wolters Kluwer, jest wiodącym dostawcą rozwiązań prawnych i systemów zarządzania zgodnością, które umożliwiają profesjonalistom poprawę wydajności pracy, zmniejszenie ryzyka oraz osiągnięcie lepszych wyników.
Wolters Kluwer jest globalnym liderem w dziedzinach profesjonalnej informacji, oprogramowania i usług dla opieki zdrowotnej, księgowości, zarządzania, ryzyka i compliance oraz w sektorach prawnych i regulacyjnych. Pomagamy klientom w podejmowaniu codziennych decyzji poprzez eksperckie rozwiązania łączące specjalistyczną wiedzę z zaawansowanymi technologiami i usługami. W 2019 r. roczne przychody firmy wyniosły 4,6 mld euro.
Wolters Kluwer obsługuje klientów w ponad 180 krajach, a swoją działalność prowadzi w ponad 40 krajach, zatrudniając ok. 19 tys. osób na całym świecie. Centrala firmy znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii.

Kontakt dla mediów:
Ewelina Laszczyk
Kierownik projektów marketingowych
Wolters Kluwer Legal & Regulatory Poland
tel.: +48 516 005 805

19.06.20
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Serwis Pomocy
Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE