Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer Polska i Przegląd Podatkowy patronami medialnymi XIII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer Polska i Przegląd Podatkowy patronami medialnymi XIII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego

10.03.19

W dniach 23-24 marca 2019 roku w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbędzie się XIII Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego na temat: "Co nowego w ordynacji podatkowej? - reforma ogólnego prawa podatkowego".

articleImage: Wolters Kluwer Polska i Przegląd Podatkowy patronami medialnymi XIII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego Źródło: wewnętrzne.

Temat konferencji jest zagadnieniem związanym z planowanymi zmianami w prawie podatkowym. Główny nacisk położony zostanie na nowym projekcie Ordynacji Podatkowej.

W Konferencji wezmą udział wybitni przedstawiciele nauki prawa oraz praktycy, na co dzień zmagający się z zawiłościami polskiego prawa podatkowego zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Ciekawie zapowiada się debata moderowana przez prof. dr hab. Tadeusza Włudykę - prawnika, profesora nauk prawnych, kierownika Katedry Polityki Gospodarczej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego głównym obszarem zainteresowań są: pogranicze prawoznawstwa i ekonomi, w tym ekonomiczna analiza prawa, ustroje prawne i gospodarcze, międzywojenna polska myśl gopodarczo-prawna. Profesor jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, a także ekonomii.
W ubiegłym roku ukazała się książka "Instytucje gospodarki rynkowej", której pan profesor Tadeusz Włudyka był współredaktorem.

Więcej na temat krakowskiej konferenccji na Prawo.pl w sekcji Podatki.

Jacek Górski 10.03.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: zewnętrzne
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE