Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer Polska partnerem Legal Market Day 2018
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer Polska partnerem Legal Market Day 2018

15.02.18

2 marca br. w Warszawie w CK Kopernik odbędzie się piąta już edycja ogólnopolskiej konferencji nowoczesnych prawników dotycząca marketingu i technologii w kancelariach.

articleImage: Wolters Kluwer Polska partnerem Legal Market Day 2018 Autor zdjęcia: Karol Kozłowski

Już od 2014 roku dynamiczni prawnicy którzy tworzą i rozwijają nowoczesne kancelarie dzielą się na konferencji w stolicy swoimi doświadczeniami, a przedstawiciele nauki próbują zwrócić uwagę na nadchodzące zmiany i nowe trendy na tym rynku.

W tym roku wśród 16 prelekcji oraz trzech sesji networkingowych znajdą się debaty dotyczące m.in. kwestii marketingu prawniczego i etyki, kobiecego partnerstwa w prawniczym biznesie, zdobywania klientów z polecenia oraz sprzedaży usług kancelarii biznesowych.

Ciekawie zapowiadają się też takie tytuły wykładów jak - sekret skutecznego bloga prawniczego, sukces jest sumą naszych porażek czy też media społecznościowe w służbie wymiaru sprawiedliwości.

Osobną listę stanowią tematy prawnicze widziane przez pryzmat techniczny. Zabezpieczenie się przed wyciekiem i utratą danych oraz usługi prawne w świecie mobilnym. A także - Innowacyjny Prawnik. Zarządzanie pracą kancelarii z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

I to właśnie ten ostatni warsztat prowadzony przez Małgorzatę Gradek–Lewandowską z kancelarii Lewandowski Gradek Lewandowska został przygotowany we współpracy z Wolters Kluwer Polska. 

 
Kleos
15.02.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE