Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer Polska partnerem Międzynarodowego Kongresu Mediacji
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer Polska partnerem Międzynarodowego Kongresu Mediacji

07.08.19

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie organizuje Międzynarodowy Kongres Mediacji, który odbędzie się w dniach 11-12 września w Krakowie.

articleImage: Wolters Kluwer Polska partnerem Międzynarodowego Kongresu Mediacji Źródło: wewnętrzne.

Celem wydarzenia jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń w zakresie stosowania mediacji, także w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym.

Pierwszy dzień Kongresu poświęcony będzie mediacji gospodarczej, w drugim - obchodzony będzie II Dzień Mediacji Administracyjnej. Dzięki prelegentom z zagranicy mediację będzie można poznać z perspektywy europejskiej i azjatyckiej.

Kongres skierowany jest do sędziów, mediatorów, pracowników naukowych, pracowników administracji publicznej oraz przedsiębiorców.

Kongres został objęty patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Prezydenta Miasta Krakowa, Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego. Współorganizatorami są: Krajowa Izba Radców Prawnych, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie i w Krakowie.

Patronat medialny objęły: Rzeczpospolita, TVP3 oraz Radio Kraków. Partnerem wydarzenia jest Wolters Kluwer. 

Jacek Górski 07.08.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: zewnętrzne
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE