Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer Polska partnerem VI Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer Polska partnerem VI Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy

13.03.19

W dniach 14-15 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się VI Europejski Kongres Mobilności Pracy. To największe i najważniejsze cykliczne wydarzenie w Europie poświęcone delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług. Głównym organizatorem wydarzenia jest Inicjatywa Mobilności Pracy.

articleImage: Wolters Kluwer Polska partnerem VI Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy Źródło: wewnętrzne.

Prelegentami podczas forum będą m.in. minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska i unijna komisarz Elżbieta Bieńkowska.

W tym roku po raz pierwszy w ramach kongresu organizowana będzie Wioska Ekspertów – specjalnie wydzielona strefa, w której przedstawiciele biznesu mogą uzyskać bezpłatne indywidualne konsultacje prawne u wybranych ekspertów – prawników, doradców podatkowych i Partnerów EKMP. Konsultacje mogą trwać do 15 minut, ponieważ ich celem nie jest bowiem rozwiązanie problemu, a raczej omówienie wymagających wsparcia obszarów i zbudowanie relacji, która będzie podstawą do dalszej współpracy. Konsultacji przy stoisku Wolters Kluwer udzielać będzie Maria Sobieska, prawnik, ekspert z zakresu prawa pracy, płac i ubezpieczeń społecznych w Centrum Pomocy Profesjonalisty Wolters Kluwer Polska.

Więcej na temat kongresu: www.ekmp.pl

Warto przeczytać na Prawo.pl w sekcji Kadry i BHP

13.03.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: zewnętrzne
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
Polecamy:
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE