Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer Polska patronem IV Wrocławskiej Międzynarodowej Konferencji Prawa Finansowego i Finansów Publicznych
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer Polska patronem IV Wrocławskiej Międzynarodowej Konferencji Prawa Finansowego i Finansów Publicznych

14.11.18

W tym roku spotykamy się 23 listopada br. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu w sali 2.0 D., aby porozmawiać na temat, który brzmi - "Regulacje prawa finansów publicznych a rozwój gospodarczy".

articleImage: Wolters Kluwer Polska patronem IV Wrocławskiej Międzynarodowej Konferencji Prawa Finansowego i Finansów Publicznych Źródło: iStock

Celem tej jednodniowej konferencji będzie próba zebrania opinii i poszerzenia wiedzy na temat relacji pomiędzy obrotem gospodarczym a unormowaniami prawa finansów publicznych.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli nauki i praktyki prawa finansów publicznych, a także przedstawiciele nauki i praktyki w zakresie ekonomii.
Podjęcie debaty służy wskazaniu płaszczyzn badania unormowań zarówno dla ustawodawcy jak również dla podmiotów stosujących prawo finansów publicznych z punktu widzenia "reakcji" na dynamikę rozwoju gospodarczego.

W programie przewidziano trzy panele tematyczne:
1/ Tworzenie i stosowanie prawa dotyczącego budżetu państwa i budżetu jednostek samorządu terytorialnego a rozwój gospodarczy.
2/ Tworzenie i stosowanie prawa daninowego a rozwój gospodarczy.
3/ Tworzenie i stosowanie publicznego prawa bankowego i prawa rynku finansowego a rozwój gospodarczy. 

14.11.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
Polecamy:
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE