Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer Polska patronem medialnym konferencji "Adwokat w prawie medycznym"
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer Polska patronem medialnym konferencji "Adwokat w prawie medycznym"

03.12.19

Dnia 13 grudnia 2019 w godzinach 09:00 – 17:00 na Uniwersytecie SWPS w Warszawie odbędzie się konferencja „Adwokat w prawie medycznym”.

articleImage: Wolters Kluwer Polska patronem medialnym konferencji Źródło: iStock

Organizatorem wydarzenia jest Sekcja Prawa Medycznego i Farmaceutycznego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz Komisja ds. sekcji tematycznych.

Wydarzenie jest adresowane do adwokatów oraz aplikantów adwokackich z całej Polski: praktykujących w prawie medycznym, jak i tych którzy rozważają specjalizację w tej pasjonującej dziedzinie prawa. Program tegorocznej konferencji stanowi przekrój wszystkich najważniejszych zagadnień prawa medycznego, a wykłady zgodzili się wygłosić uznani eksperci z kraju oraz z zagranicy.

Konferencja została objęta patronatem honorowym Naczelnej Rady Adwokackiej, Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, Rzecznika Praw Pacjenta oraz PEOPIL (Pan European Organisation of Personal Injury Lawyers). Adwokaci, którzy wezmą w niej udział będą mogli uzyskać 7 punktów szkoleniowych zaliczanych na poczet obowiązku doskonalenia zawodowego.

Patronat medialny objęli: dziennik Rzeczpospolita oraz wydawnictwo Wolters Kluwer, którego wybrane publikacje będzie można nabyć w dniu wydarzenia.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o dokonanie rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy

Jacek Górski 03.12.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: zewnętrzne
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
Polecamy:
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE