Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer Polska patronem medialnym konferencji "Bezskuteczność czynności prawnych w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym"
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer Polska patronem medialnym konferencji "Bezskuteczność czynności prawnych w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym"

11.05.18

Celem konferencji jest kompleksowe spojrzenie na zagadnienie bezskuteczności, dokonywane przez cenionych naukowców-praktyków, specjalizujących się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym.

articleImage: Wolters Kluwer Polska patronem medialnym konferencji fot. Thinkstock

Spotkanie odbędzie się 18 maja 2018 r. w Poznaniu na WPiA UAM, Collegium Iuridicum Novum (CIN), w Auditorium Maximum.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do konfrontacji poglądów uznanych ekspertów z wiodących ośrodków naukowych w Polsce i zagranicą. Prelegentami i uczestnikami będą w szczególności: prof. Feliks Zedler, prof. Paweł Grzegorczyk, prof. Maciej Gutowski, prof. Rafał Adamus, prof. Andrzej Jakubecki, prof. Andrzej Torbus oraz prof. Anna Hrycaj. Planowany jest też udział gości zagranicznych, m.in. dr Annerose Tashiro.

Konferencja stanowi efekt współpracy pomiędzy Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziałem Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Jest to pierwsza z cyklu dwóch konferencji naukowych, których przedmiotem jest czynność prawna dokonana z pokrzywdzeniem wierzycieli (actus in fraudem creditoris). Kolejna konferencja odbędzie się w Warszawie (kampus Uczelni Łazarskiego) w listopadzie 2018 r. Jej tematem będzie "Zaskarżanie czynności prawnej krzywdzącej wierzycieli w prawie i postępowaniu cywilnym".

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.akademiarestrukturyzacji.pl.

Jacek Górski 11.05.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE