Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer Polska patronem medialnym VIII Kongresu Regulacji Prawnych z Obszaru Zarządzania Wierzytelnościami
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer Polska patronem medialnym VIII Kongresu Regulacji Prawnych z Obszaru Zarządzania Wierzytelnościami

07.02.20

Związek Przedsiębiorstw Finansowych zaprasza do udziału w VIII edycji Kongresu Regulacji Prawnych z Obszaru Zarządzania Wierzytelnościami. Kongres będzie miał miejsce w warszawskim Hotelu Polonia Palace, w dniu 4 marca 2020 roku.

articleImage: Wolters Kluwer Polska patronem medialnym VIII Kongresu Regulacji Prawnych z Obszaru Zarządzania Wierzytelnościami Źródło: wewnętrzne.

To już ósma edycja tego Kongresu, a jednocześnie to nadal jedyny projekt, dedykowany w całości kwestiom legislacyjnym i prawnym z obszaru zarządzania wierzytelnościami. Efektywne, sprawne funkcjonowanie tego rynku ma znaczenie nie tyko gospodarcze, ekonomiczne ale i społeczne, stąd spotkania w formule tego Kongresu i merytoryczna debata jest tak pożyteczna dla przedsiębiorców z tak wielu sektorów polskiej gospodarki. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawa wymuszają zaś na adresatach projektowanych norm prawnych konieczność adaptacji i wyprzedzającego przygotowania się na nowe rozwiązania.

W tegorocznym programie:
1. Otoczenie prawne rynku zarządzania wierzytelnościami w kontekście NPL
2. Procedura cywilna po zmianach - doświadczenia w dochodzeniu należności w ramach nowego KPC
3. Zatory płatnicze a dochodzenie należności
4. Nowe technologie w windykacji z perspektywy nowych przepisów

Program jest kierowany do wierzycieli pierwotnych i wtórnych (przedstawicieli departamentów prawnych, windykacji i restrukturyzacji) i innych podmiotów rynku usług finansowych i niefinansowych oraz środowiska komorników. 

Więcej informacji: www.zpf.pl

 

Wolters Kluwer Polska objął patronatem medialnym to wydarzenie.

07.02.20
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE