Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. po raz trzeci wspiera Toruński Przegląd Orzecznictwa Podatkowego
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. po raz trzeci wspiera Toruński Przegląd Orzecznictwa Podatkowego

02.02.18

W dniach 9-10 marca 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu odbędzie się III Toruński Przegląd Orzecznictwa Podatkowego. Organizatorem tego wydarzenia jest Ośrodek Studiów Fiskalnych - jednostka naukowa z Torunia.

articleImage: Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. po raz trzeci wspiera Toruński Przegląd Orzecznictwa Podatkowego fot. Thinkstock

Formuła konferencji polega na prezentacji i analizie najważniejszych oraz najbardziej reprezentatywnych wyroków sądów i trybunałów dotyczących problematyki podatkowej zapadłych w roku 2017.

Dzięki wsparciu wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. już dwukrotnie udało się po konferencji wydać książki, które zawierały wybrane komentarze do wyroków prezentowanych na konferencji, a także opracowania innych niż uczestnicy konferencji renomowanych autorów z różnych środowisk zainteresowanych prawem podatkowym.

Rom temu było to "Orzecznictwo w sprawach podatkowych 2017", a dwa lata temu "Orzecznictwo w sprawach podatkowych. Komentarze do wybranych orzeczeń 2016".

02.02.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Przegląd Podatkowy
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE