Strona główna » O firmie » Press » Wolters Kluwer wspiera innowatorów LegalTech
A A A
Drukuj

Wolters Kluwer wspiera innowatorów LegalTech

30.04.19

Już 4 maja poznamy zwycięzcę Global Legal Hackathon. Drugi rok z rzędu dywizja Legal & Regulatory Wolters Kluwer jest sponsorem i współgospodarzem Global Legal Hackathon – największego na świecie maratonu prawniczego programowania.

articleImage: Wolters Kluwer wspiera innowatorów LegalTech Źródło: wewnętrzne.

Kulminacją # GLH2019 będzie wielki finał, który 4 maja odbędzie się w Nowym Jorku. Podczas tego wydarzenia 12 zespołów (w tym z Polski – twórcy aplikacji #inteliLex) zaprezentuje swoje rozwiązania przed publicznością na żywo, które następnie oceni międzynarodowe grono liderów prawniczych. – Jesteśmy dumni, że po raz kolejny współpracujemy z Global Legal Hackathon, aby wspólnie rozwijać innowacje na całym świecie i promować nowe rozwiązania technologiczne – mówi Stacey Caywood, prezes dywizji Legal & Regulatory.
Więcej informacji na temat finału Hackathonu można znaleźć na tej stronie.

Najnowszy raport o LegalTech
Ważnym elementem finału Global Legal Hackathon będzie prezentacja najnowszego raportu z badania Future Ready Lawyer, które powstało na zlecenie Wolters Kluwer. – Jest już jasne, że branża prawnicza znajduje się u progu olbrzymich zmian. Aż 8 na 10 prawników uznało, że technologia odegra większą rolę w sposobie świadczenia usług. Integracja technologii z usługami prawnymi jest po prostu nieunikniona – komentuje Chantal Vermeire, szef działu strategii dywizji Legal & Regulatory.
Badanie Future Ready Lawyer wykonano wśród 700 prawników z kancelarii prawnych, działów prawnych oraz firm konsultingowych działających w USA oraz 10 krajach europejskich, w tym Polsce. Jego celem było sprawdzenie, w jaki sposób technologia wpływa na przyszłość branży prawniczej oraz w jaki sposób organizacje są przygotowane na wdrażanie rozwiązań LegalTech.
Raport pobierzesz bezpłatnie TUTAJ >>

30.04.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
Polecamy:
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE