Strona główna » Społeczność » WK Przewodnik » XI Konwent Prawa Pracy - w roku 2018 rozmawialiśmy już o tym, co nas czeka w roku następnym
A A A
Drukuj

XI Konwent Prawa Pracy - w roku 2018 rozmawialiśmy już o tym, co nas czeka w roku następnym

08.11.18

Nowe zasady ochrony danych osobowych. Elektronizacji i skróceniu okresu przechowywania dokumentacji pracowniczej. Pracownicze Plany Kapitałowe. Zatrudnianie cudzoziemców. Zmiany w zbiorowym prawie pracy. Takie właśnie tematy dominowały podczas jednodniowego spotkania pracodawców, osób zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy, kierowników wyodrębnionych komórek organizacyjnych, pracowników działów Kadr i HR i innych osób zajmujących lub interesujących się prawem pracy.

articleImage: XI Konwent Prawa Pracy - w roku 2018 rozmawialiśmy już o tym, co nas czeka w roku następnym Źródło: wewnętrzne.

Rok 2019 przyniesie pracodawcom wiele zmian, których nie można odkładać w czasie. Konferencja, zorganizowana 7 listopada, była okazją zarówno do wysłuchania ekspertów, jak i do indywidualnych konsultacji z nimi. Najwięcej pytań i wątpliwości uczestników wzbudziły kwestie przetwarzanie danych osobowych kandydatów i pracowników oraz nowe wymagania związane z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej. Nie były to jednak jedyne gorące tematy tego dnia.

Przez cały czas trwania Konwentu działały stoliki eksperckie, gdzie istniała możliwość indywidualnych konsultacji z Ekspertami Centrum Pomocy Profesjonalisty, Doradztwa Kadrowego i LEX. 

Jacek Górski 08.11.18
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE