Strona główna » O firmie » Press » Zagrożenie koronawirusem: oświadczenie Wolters Kluwer
A A A
Drukuj

Zagrożenie koronawirusem: oświadczenie Wolters Kluwer

23.03.20

W sytuacji zagrożenia koronawirusem Wolters Kluwer Polska nieprzerwanie świadczy usługi dla klientów.

articleImage: Zagrożenie koronawirusem: oświadczenie Wolters Kluwer Źródło: iStock

W sytuacji zagrożenia koronawirusem Wolters Kluwer Polska nieprzerwanie świadczy usługi dla klientów na najwyższym poziomie. Jednocześnie cały czas monitorujemy wydarzenia, a w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów stosujemy narzędzia pracy online.

Pandemia koronawirusa stała się problemem globalnym. Z tego powodu rządy poszczególnych państw i organizacje ochrony zdrowia codziennie wprowadzają kolejne obostrzenia oraz wydają ostrzeżenia i porady dla mieszkańców.

Zarząd Wolters Kluwer na bieżąco monitoruje sytuację. Naszym priorytetem jest ochrona zdrowia pracowników, klientów oraz lokalnych społeczności, w których działamy. Jednocześnie robimy wszystko, aby w tym trudnym czasie wspierać naszych klientów, którzy starają się zachować ciągłość swojej pracy.

Nasze inwestycje w infrastrukturę cyfrową pozwalają nam kontynuować działalność i jednocześnie realizować potrzeby klientów. Dzięki temu nieustannie jesteśmy do dyspozycji naszych partnerów m.in. z sektorów biznesu, administracji publicznej i kancelarii prawnych. Unikamy spotkań osobistych, jednak codziennie rozwiązujemy problemy klientów za pomocą narzędzi do prowadzenia spotkań czy szkoleń online. W ten sposób pracujemy w bezpieczny dla klientów i zarazem skuteczny sposób.

W tym trudnym czasie przydatne dla klientów będą nasze innowacyjne rozwiązania: narzędzie do pracy zdalnej LEX Cloud oraz narzędzie pomocne w sytuacji braku Internetu – LEX Connect. Co więcej, nasi eksperci oraz dziennikarze prawni na bieżąco publikują pomocne w codziennej pracy treści: w systemie LEX oraz w serwisie Prawo.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu:
- telefon: 801 04 45 45, 22 535 88 00
- Strefa Klienta LEX
- e-mail: obsluga.klienta@wolterskluwer.pl

Jacek Górski 23.03.20
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE