Strona główna » O firmie » Press » Zarządzanie innowacyjnymi produktami - Wolters Kluwer partnerem konferencji
A A A
Drukuj

Zarządzanie innowacyjnymi produktami - Wolters Kluwer partnerem konferencji

26.06.19

Już 28 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja pt. „Skuteczne zarządzanie produktami w firmie”. Wolters Kluwer Polska został oficjalnym partnerem wydarzenia.

articleImage: Zarządzanie innowacyjnymi produktami - Wolters Kluwer partnerem konferencji Źródło: iStock

Tematem przewodnim spotkania będzie tworzenie i wdrażanie innowacyjnych produktów i usług na rynek tak, aby zbudować trwałą przewagę nad konkurencją. W tym celu prelegenci omówią rolę kierownika rozwoju produktów firmie i przedstawią dobre, najnowsze praktyki. Uczestnicy z kolei poznają metody zarządzania produktem, jakie rekomendują menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem.

Konkurencja nie śpi

Prelegentem konferencji będzie Marcin Kleina, członek zarządu i dyrektor Biura Projektów i Rozwoju Produktów Software w Wolters Kluwer Polska. - Konkurencja nie śpi, a klienci są coraz bardziej świadomi i „wykształceni cyfrowo". Naszą odpowiedzią na ten trend jest nieustanne rozwijanie produktów i usług w oparciu o ciągłą obserwację rynku, analizowanie sugestii użytkowników oraz wprowadzanie innowacji do produktów, jak chociażby sztucznej inteligencji do naszej wyszukiwarki LEX Search - wyjaśnia Marcin Kleina. - W tej strategii przydatna jest metodologia lean, czyli ciągłe doskonalenie procesu oraz wspieranie pracowników, by stawali się profesjonalistami - podsumowuje.

Innowacje elementem strategii

Spotkanie jest również okazją, aby poznać, jak działa stowarzyszenie Product Development and Management Association, które od ponad 40 lat zbiera, rozwija i propaguje skuteczne praktyki zarządzania produktami. PDMA zrzesza menadżerów rozwoju produktów i usług, specjalistów badań i rozwoju, naukowców-praktyków oraz firmy i organizacje, dla których innowacje produktowe są ważnym elementem strategii.
Konferencja odbędzie się 28 czerwca na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Wezmą w niej udział m.in. do dyrektorzy działów produktowych oraz dyrektorzy i specjaliści R&D oraz innowacji.

Więcej informacji >>

Jacek Górski 26.06.19
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.
Zapisz się na newsletter
Serwis Pomocy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE