O nas

Wolters Kluwer Polska

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych.

Narzędzia i rozwiązania te tworzone są dla profesjonalistów z rynku prawnego, administracji, zarządzania ryzykiem i zgodnością z przepisami, finansów, podatków, księgowości, edukacji oraz HR.

Pomagamy naszym klientom w bieżącym podejmowaniu krytycznych decyzji dostarczając im eksperckich narzędzi łączących głęboką wiedzę merytoryczną ze specjalistyczną technologią oraz serwisami.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy na rynku usług i rozwiązań informacyjnych dla profesjonalistów. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (2016) w wysokości 4,3 miliarda euro. Centrala firmy znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii, obsługuje klientów z ponad 180 krajów, prowadzi działalność w ponad 40 krajach i zatrudnia ponad 19 000 osób na całym świecie.

Działamy na rynku opierając się na czterech wartościach:

Stawiamy na sukces klienta. Nasi klienci są w centrum wszystkiego, co robimy. Dlatego nasze działania są motywowane sukcesami klientów, a nie nas samych. Jest to wartość ważna dla biznesu opartego na wiedzy, której ufają klienci.

Mierzymy wysoko i osiągamy cele. Jesteśmy za nasze wyniki odpowiedzialni, ale stawiamy ambitne cele. Dzięki temu wyprzedzimy konkurencję, przynosząc klientom rozwiązania najlepszej jakości. Wiele w tym roku osiągnęliśmy, przedstawiając klientom naszą nową ofertę. Przyszły rok to również rok wysoko postawionych celów, wierzę, że je osiągniemy, ponieważ potrafimy zwyciężać.

Zwyciężamy zespołowo. Potrafimy formować zespoły między-działowe, między-funkcyjne, gdzie nie boimy się ścierania poglądów dla dobra naszych klientów. Ale dbamy też o ciągłą innowację na rzecz ułatwienia naszej pracy i pracy klientów.

Zróbmy to jeszcze lepiej! "Dążymy do ciągłego doskonalenia i innowacji". Okazje i wyzwania są dla nas inspiracją, więc nie wahamy się na nie reagować. Koncentrujemy się na najważniejszych innowacjach. Jesteśmy obywatelami świata, którzy dbają o niego i potrafią się dzielić.

Zapraszamy na inne nasze strony:
www.lex.pl
www.Prawo.pl
www.profinfo.pl

Pomoc