Zastepstwo.pl

Co to jest zastępstwo.pl?

Zastępstwo.pl jest społecznościowym systemem umożliwiającym łatwe i szybkie znalezienie zastępcy (substytuta) do dokonania określonej czynności. Za pomocą systemu można znaleźć osobę, która zastąpi adwokata lub radcę prawnego na rozprawie przed sądem, weźmie udział w czynnościach przed prokuraturą lub policją czy też podejmie się napisania pisma procesowego.
Osoby, które szukają dodatkowego zajęcia, chcą zdobyć bezcenne doświadczenie czy też poprostu chcą pomóc innym poprzez zastepstwo.pl będą mogły znaleźć interesujące ich sprawy i podjąć się ich obsłużenia.
Zastępstwo.pl jest również doskonałym sposobem znalezienia osoby specjalizującej się w danej dziedzinie prawa. Wprowadzając do systemu informację o poszukiwanym zastępcy (substytucie) mamy możliwość określenia jakiej osoby poszukujemy i na jakich umiejętnościach zależy nam najbardziej.

Dlaczego zastępstwo.pl?

Jeżeli chociaż raz miałeś problem ze znalezieniem zastępstwa na swoją sprawę, jeżeli chociaż raz dzwoniłeś do Okręgowej Rady Adwokackiej lub Okręgowej Izby Radców Prawnych w innym mieście z prośbą o kontakt do adwokata, radcy prawnego lub aplikanta, który mógłby Cię zastąpić w sądzie w innym mieście– zastępstwo.pl jest dla Ciebie! Jeżeli mimo prośby o niewyznaczanie terminu rozprawy określonego dnia sąd i tak to zrobił powodując kolizję terminów w Twoim kalendarzu – zastępstwo.pl jest dla Ciebie! Jeżeli pracujesz w dużej kancelarii i nie masz czasu na obsługę wszystkich spraw zlecanych Ci przez sądy z urzędu – zastępstwo.pl jest dla Ciebie!

Kto może korzystać z zastępstwo.pl?

Zastępstwo.pl jest narzędziem, z którego mogą korzystać adwokaci, radcowie prawni, aplikanci adwokaccy i radcowscy oraz pracownicy ich kancelarii. System obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę, tak więc jeżeli adwokat z Poznania poszukuje zastępstwa na rozprawie w Warszawie zastepstwo.pl z pewnością ułatwi mu znalezienie właściwej osoby.
Zastępstwo.pl, poprzez system zaproszeń i rejestracji, uniemożliwia korzystanie z systemu przez osoby niepowołane. To użytkownicy sami decydują kto będzie korzystał z systemu.

Ile to kosztuje?

Korzystanie z serwisu zastępstwo.pl jest darmowe!

Pomoc
Polecamy: