O nas

Wolters Kluwer Polska

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnego lidera w dziedzinach profesjonalnej informacji, oprogramowania i usług dla branży prawniczej, administracji publicznej, biznesu, opieki zdrowotnej oraz obszaru compliance. Firma pomaga swoim klientom w podejmowaniu codziennych decyzji, poprzez eksperckie narzędzia łączące głęboką wiedzę merytoryczną z zaawansowaną technologią i usługami. W 2019 firma osiągnęła przychody w wysokości 4,6 mld euro. Wolters Kluwer obsługuje klientów w ponad 180 krajach, a swoją działalność prowadzi w ponad 40, zatrudniając przy tym ok. 19 tys. osób na całym świecie. Klientami Wolters Kluwer jest 93% firm z rankingu największych amerykańskich spółek Fortune 500. Centrala firmy znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii.

Działamy na rynku opierając się na czterech wartościach:

Stawiamy na sukces klienta. Nasi klienci są w centrum wszystkiego, co robimy. Dlatego nasze działania są motywowane sukcesami klientów, a nie nas samych. Jest to wartość ważna dla biznesu opartego na wiedzy, której ufają klienci.

Mierzymy wysoko i osiągamy cele. Jesteśmy za nasze wyniki odpowiedzialni, ale stawiamy ambitne cele. Dzięki temu wyprzedzimy konkurencję, przynosząc klientom rozwiązania najlepszej jakości. Wiele w tym roku osiągnęliśmy, przedstawiając klientom naszą nową ofertę. Przyszły rok to również rok wysoko postawionych celów, wierzę, że je osiągniemy, ponieważ potrafimy zwyciężać.

Zwyciężamy zespołowo. Potrafimy formować zespoły między-działowe, między-funkcyjne, gdzie nie boimy się ścierania poglądów dla dobra naszych klientów. Ale dbamy też o ciągłą innowację na rzecz ułatwienia naszej pracy i pracy klientów.

Zróbmy to jeszcze lepiej! "Dążymy do ciągłego doskonalenia i innowacji". Okazje i wyzwania są dla nas inspiracją, więc nie wahamy się na nie reagować. Koncentrujemy się na najważniejszych innowacjach. Jesteśmy obywatelami świata, którzy dbają o niego i potrafią się dzielić.

Zapraszamy na inne nasze strony:
www.lex.pl
www.Prawo.pl
www.profinfo.pl

Pomoc
Polecamy: